Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

Ortopedia

Ortopedia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem zarówno operacyjnym, jak i zachowawczym wszystkich schorzeń, które występują w narządach ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń. Mogą to być wady wrodzone lub nabyte, zapalenia, zakażenia, nowotwory, czy uszkodzenia i zmiany pourazowe.

Poradnia ortopedyczna w Centrum Medycznym Consilius skupia się na poprawie jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenia w danej dziedzinie medycyny, dzięki czemu pozwala to na postawienie prawidłowej diagnozy i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Każdy pacjent może mieć pewność, że zostanie potraktowanym z odpowiednim szacunkiem i zainteresowaniem. W naszej przychodni są specjaliści, którzy zdiagnozują każdy martwiący Państwa problem. W trakcie konsultacji zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad lekarski, a także niezbędne badania, by można było postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć właściwe leczenie.

Nasza przychodnia specjalizuje się w leczeniu schorzeń o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym:

  • zespół bólów kręgosłupa, które mogą wynikać z dyskopatii, zmian pourazowych, czy wad wrodzonych,
  • zespół bólów stawowych obwodowych w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych i wad wrodzonych,
  • schorzenia narządu ruchu typu reumatoidalnego oraz innych układów schorzeń narządu ruchu,
  • wad wrodzonych układu kostno-mięśniowego oraz dysfunkcji narządu ruchu pochodzenia neurogennego.

W naszej przychodni ortopedycznej oferujemy Państwo oprócz konsultacji z lekarzem, szereg niezbędnych badań. Jest to m.in. USG ortopedyczne, blokada dostawowa i okołostawowa, punkcja stawu oraz opatrywanie drobnych urazów (rany, skręcenia, zwichnięcia).

Lekarze tej specjalizacji