Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

Diabetologia

Przychodnia diabetologiczna w centrum medycznym Consilius oferuje swoim pacjentom profesjonalną diagnostykę, odpowiednio dobrane leczenie oraz jak największą minimalizację powikłań cukrzycy. Oferujemy ogólną konsultację, a także wykonanie szeregu niezbędnych badań, które są potrzebne do postawienia odpowiedniej diagnozy i obrania jak najlepszego leczenia dla każdego z naszych pacjentów. W trakcie konsultacji zostanie przeprowadzony dokładny wywiad, który pomoże lekarzowi zapoznać się z codziennym trybem życia i nawykami każdego z naszych pacjentów. Jest to szczególnie ważne przy postawieniu odpowiedniej diagnozy, z jakim typem cukrzycy należy się zmagać. Jeśli to konieczne w trakcie wizyty pacjent zostanie również zapoznany z tym, jak w odpowiedni sposób codziennie kontrolować poziom cukru we krwi za pomocą glukometru.

Naszym głównym celem jest zapobieganie przewlekłej i trudnej w leczeniu hiperglikemii. To właśnie hiperglikiemia odpowiada za uszkodzenia, zaburzenia czynności, czy niewydolność różnych narządów w organizmie. Wierzymy, że dzięki szybko postawionej diagnozie i wdrożeniu odpowiedniego leczenia medycznego, jesteśmy w stanie poprawić komfort w życiu codziennym naszych pacjentów.

W naszej poradni przyjmuje doktor Tomasz Miazgowski, który posiada wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu choroby cukrzycy.

Jeśli Twoje ostatnie wyniki morfologii wskazują na nieprawidłowy poziom cukru we krwi, warto zasięgnąć porady diabetologicznej, która pozwoli określić, czy zaburzenia są jednorazowe, czy są to początki poważnej choroby, jaką jest cukrzyca. Poradnie diabetologiczną zaleca się również odwiedzić kobietą w ciąży, jeśli w wyniku zmian hormonalnych występuje ryzyko nabycia cukrzycy ciążowej.

Lekarze tej specjalizacji