Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

Ginekologia

Ginekologia to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się dolegliwościami związanymi z żeńskimi narządami płciowymi. Poradnia w centrum medycznym Consilius zapewnia odpowiednią opiekę medyczną dla każdej kobiety, dla której niezbędna jest specjalistyczna konsultacja oraz w zależności od przypadku kompleksowe leczenie. Pomagamy pacjentkom w każdym wieku – w okresie dojrzewania, przy planowaniu ciąży, opieki około jak i poporodowej, jak również w przypadku menopauzy.

Głównym celem jest zapewnienie skutecznej, a przy tym komfortowej diagnostyki i profilaktyki kobiet.

Nasza poradnia zajmuje się takimi zagadnieniami jak:

  • prowadzenie ciąży,
  • diagnostyka stanów zapalnych,
  • diagnostyka oraz leczenie patologii w obrębie narządów rodnych,
  • leczenie zaburzeń miesiączkowania,
  • leczenie niepłodności,
  • badania cytologiczne.

Każda pacjentka ma możliwość wykonania odpowiednich zabiegów i badań od razu na miejscu, bez konieczności odwiedzin w innych przychodniach. Badania możliwe do wykonania na miejscu to między innymi: pobranie materiału do badań mikrobiologicznych, usunięcie jak i założenie wkładki domacicznej, leczenie nadżerek metodą krioterapii oraz elektrokoagulacji, USG ginekologiczne, badanie cytologiczne oraz czystości pochwy.

Poradnia zapewnia profesjonalne i osobiste podejście do każdej naszej pacjentki i problemów, z którymi musi się zmagać. W naszym centrum medycznym pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy postawią odpowiednią diagnozę i jeśli to konieczne wdrążą niezbędne leczenie. Zależy nam na dobrym samopoczuciu i zadowoleniu naszych pacjentek, dlatego oferujemy życzliwe podejście i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu.

Lekarze tej specjalizacji