Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Szkolenie specjalizacyjne odbywała w Klinice Ginekologii, Endokrynologii i Onkologii Ginekologicznej PUM. Tytuł specjalisty położnictwa i ginekologii uzyskała w 2018 roku.

Uczestniczka licznych konferencji naukowych i warsztatów z technik leczenia operacyjnego kolposkopii, ultrasonografii i ginekologii estetycznej, odbywających się w kraju i za granicą.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników, Polskiego Towarzystwa Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej, Polsko- Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologicznego oraz Międzynarodowego Towarzystwa Ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii. W 2015 roku ukończyła studia podyplomowe z zarządzania i marketingu w opiece zdrowotnej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Prowadzi zajęcia dydaktyczne dla studentów polsko- i anglojęzycznych kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego.

We wrześniu 2016 roku obroniła pracę doktorską pt: Związek polimorfizmów wybranych genów z występowaniem zespołu metabolicznego u kobiet z PCOS. Interesuje się szczególnie uroginekologią, endokrynologią ginekologiczną, diagnostyką i leczeniem niepłodności, ginekologią estetyczną, chirurgią endoskopową oraz opieką nad kobietą ciężarną

ZABIEGI I BADANIA