Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

Gastroenterologia

Gastroenterologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego. Układ pokarmowy w organizmie człowieka jest niezwykle wrażliwy i niekiedy trudno wykryć w nim nieprawidłowości. Badania gastrologiczne wykonuje się zarówno w przypadku podejrzenia niegroźnych zmian jak i bardzo poważnych chorób.

Diagnoza i wykrycie nieprawidłowych zmian w układzie pokarmowym (przede wszystkim zmian nowotworowych) odpowiednio wcześnie pozwala na wdrożenie specjalistycznego leczenia, które może zapobiec dalszemu rozwojowi choroby.

W naszym centrum medycznym znajdą Państwo odpowiednią i profesjonalną opiekę medyczną, jak również lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zrobią wszystko, by postawić odpowiednią diagnozę. W naszej poradni przyjmuje lekarz Grzegorz Naprawa, który przeprowadzi konsultację ogólną i jeśli to koniecznie wykona odpowiednie i niezbędne badania, które pozwolą na szybką profilaktykę pacjentów.

Centrum medyczne Consilius zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego takich jak:

  • choroby przełyku (choroby refluksowe przełyku, przykry zapach z ust, zgaga, bóle w klatce piersiowej, przewlekły kaszel i chrypka),
  • choroby żołądka i dwunastnicy (choroby wrzodowe, polipy żołądka, niedokrwistość),
  • chorób jelit (bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zespół jelita drażliwego, zaburzenia czynnościowe przewody pokarmowego, zapalenie odbytu, guzków krwawniczych),
  • choroby trzustki (zapalenie trzustki),
  • choroby wątroby (stłuszczenia wątroby, zapalenia i marskość wątroby, choroby metaboliczne wątroby),
  • choroby nowotworowe narządów trawiennych.

Lekarze tej specjalizacji