Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

Urologia
Urologia

Urologia to dział medycyny, która zajmuje się budową, fizjologią i schorzeniami układu moczowo-płciowego. Konsultacja z urologiem często może być dla pacjentów wstydliwa ze względu na charakter, jaką zajmuje się ta gałąź medycyny. Jednak zdrowie układu moczowego jest tak samo ważne, jak całego organizmu i czasami tylko konsultacja z urologiem może odpowiednio zdiagnozować problem, z którym zmagają się pacjenci. W naszym Centrum Medycznym wierzymy, że zdrowie i dobre samopoczucie naszych pacjentów jest najważniejsze, dlatego możecie mieć Państwo pewność, że każdy problem, z którym do nas przyjdziecie będzie traktowany z odpowiednim szacunkiem i zainteresowaniem. W trakcie konsultacji lekarz przeprowadzi szczegółowy wywiad lekarski i wykona badania, które pozwolą odpowiednio zdiagnozować schorzenie, a w efekcie zastosować właściwie leczenie.

W Centrum Medycznym Consiulius pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem w swoim fachu. W swojej działalności oferujemy pacjentom konsultacje specjalistyczne z zakresu urologii, które obejmują:

– choroby nerek i moczowodów,

– choroby pęcherza moczowego,

– choroby prostaty,

– leczenie schorzeń moszny i prącia,

– leczenie nietrzymania moczu,

– profilaktykę onkologiczną w urologii.

W naszej przychodzi przyjmuje lekarz Remigiusz Stamirowski. W naszej poradni wykonacie Państw takie badania i zabiegi jak: USG (układu moczowego, jąder, prostaty, nerek), uroflowmetrię, czy zakładanie cewników.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: