Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

Otolaryngologia
Otolaryngologia

Jedną z dziedzin medycyny, którą znajdą Państwo w naszym Centrum medycznym Consilius to otolaryngologia. Chociaż nazwa może brzmieć nieco tajemniczo, tak jest to dział, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób zlokalizowanych w obrębie głowy i szyi, czyli: gardło, nos, ucho, krtań. Otolaryngologia i laryngologia, to jedna i ta sama dziedzina. Krótsza nazwa to po prostu nazwa potoczna, która może brzmieć bardziej znajomo niż otolaryngologia.

W naszej poradni specjalizujemy się w leczeniu takich chorób jak:

– zapalenie błony śluzowej nosa i zatok,

– zapalenie gardła i krtani,

– zapalenie ucha zewnętrznego i środkowego,

– objawów uszkodzenia narządu słuchu i równowagi (szumów usznych i zawrotów głowy),

– zapalenie gruczołów ślinowych,

– zapalenie węzłów chłonnych szyi.

W naszej poradni przyjmuje lekarz Michał Kozłowski. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomoże Państwu uporać się z każdym, dolegającym problemem. W trakcie konsultacji zostanie przeprowadzony wywiad lekarski określający ogólnie problem, a także zostaną wykonane lub zlecona wszystkie niezbędne badania, które pomogą zdiagnozować chorobę. Dobro naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego każdy jest traktowany z odpowiednim szacunkiem i zainteresowaniem.

Zajmujemy się diagnozą takich schorzeń jak:

– guzy nosa, zatok, gardła i szyi (wrodzone torbiele szyi, choroby rozrostowe),

– zespół bezdechów nocnych,

– drożność nosa,

– funkcjonowanie gardła i nosogardła, badając migdałek gardłowy i migdałki podniebienne,

– stan ucha środkowego i zewnętrznego,

– stan narządu słuchu.

Poradnia orolaryngologiczna w naszym Centrum Medycznym pozwala Państwu na odbycie konsultacji lekarskich, a także w naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju badania i zabiegi, które pomogą postawić odpowiednią diagnozę lub są wdrażane jako leczenie. To m.in. płukanie zatok, opatrunek uszny z lekiem, usunięcie ciała obcego z ucha, nosa lub gardła, płukanie uszu. Wykonujemy również badanie endoskopowe, które pozwala na odpowiednie zbadanie górnych dróg oddechowych.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: