Godziny otwarcia

Poniedziałek - piątek 8:00 - 20:00

Osocze i fibryna bogatopłytkowa

Zabiegi z zatosowaniem osocza bogatpłytkowego (PRP) oraz fibryny bogatopłytkowej (I-PRF) zajmują niekwestionowane miejsce w medycynie estetycznej, a także w medycynie regeneracyjnej, sportowej i ortopedii, jako metoda wspomagająca regenerację tkanek po urazach, w leczeniu trudno gojących się ran, owrzodzeń, blizn.

„Wampirzy lifting”- zabieg wykorzystujący osocze z krwi własnej pacjenta, jest zabiegiem bezpiecznym, szczególnie polecanym osobom uczulonym na substancje syntetyczne, wykorzystywane do regeneracji skóry. Specjalnie przygotowane osocze, tzw. bogatpłytkowe, zawiera dużą ilość czynników wzrostu pochodzących z płytek krwi. Owe czynniki wzrostu stymulują komórki skóry do produkcji kolagenu i macierzy międzykomórkowej, tworzenia nowych naczyń w skórze, tym samym wpływając na dotlenienie tkanek. Zabieg z osoczem bogatpłytkowym jest szczególnie polecany do rewitalizacji skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni, w przypadku skóry szarej, wiotkiej, z drobnymi zmarszczkami.

Zabieg z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej, podobnie jak osocze, jest procedurą bezpieczną. To zabieg idealny dla osób, które oczekują bezpiecznego i naturalnego odmłodzenia skóry. Fibryna bogatopłytkowa pozyskana z krwi własnej pacjenta, tworzy trójwymiarową sieć, w której zanurzone są płytki krwi i komórki macierzyste. Płytki krwi w sposób kontrolowany i długofalowy uwalniają czynniki wzrostu, i wraz z komórkami macierzystymi stymulują komórki skóry do produkcji kolagenu, jak również odbudowy prawidłowej struktury skóry. Zabieg z fibryną bogatopłytkową jest szczególnie polecany do poprawy kondycji wiotkiej skóry powiek dolnych, redukcji zmarszczek i cieni pod oczami.

Na szczególną uwagę zasługuje zabieg polegający na połączeniu osocza i fibryny bogatopłytkowej. Zabieg jest dedykowany dla osób wymagających kompleksowej regeneracji skóry- zarówno poprawy sprężystości i kolorytu skóry, jak i redukcji głębszych zmarszczek. Połączenie osocza i fibryny powoduje zwiększenie siły działania obu preparatów, zapewniając silniejsze i dłuższe efekty regeneracji skóry.

Ostatnio z Akademii Consiliusa

Nowości

Nowy pediatra

Do naszego zespołu dołączył nowy pediatra: dr Michał Jarosz. Pełny opis doświadczenia zawodowego lekarza można

Czytaj więcej »