Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

Ortopedia
Ortopedia

Przewróciłeś się i skręciłeś lub złamałeś nogę? Twój uraz doznał komplikacji? W takim wypadku na pewno przyda się konsultacja z ortopedą. Ortopedia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem zarówno operacyjnym, jak i zachowawczym wszystkich schorzeń, które występują w narządach ruchu: szkieletu (z wyjątkiem kości czaszki), układu więzadłowo-stawowego oraz mięśni, nerwów i naczyń. Mogą to być wad wrodzone lub nabyte, zapalenia, zakażenia, nowotwory, czy uszkodzenia i zmiany pourazowe.

Poradnia ortopedyczna w Centrum Medyczny Consilius skupia się na poprawie jakości życia osób cierpiących na schorzenia narządu ruchu. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenia w danej dziedzinie medycyny, dzięki czemu pozwala to na postawienie prawidłowej diagnozy i wdrożenie odpowiedniego leczenia. Każdy pacjent może mieć pewność, że zostanie potraktowanym z odpowiednim szacunkiem i zainteresowaniem. W naszej przychodni przyjmie lekarz Radosław Nadzikiewicz oraz Maciej Domin. Są to specjaliści, którzy zdiagnozują każdy martwiący Państwa problem. W trakcie konsultacji zostanie przeprowadzony szczegółowy wywiad lekarski, a także niezbędne badania, by można było postawić odpowiednią diagnozę i rozpocząć właściwe leczenie.

Nasza przychodnia specjalizuje się w leczeniu takich schorzeń o podłożu ortopedycznym, reumatologicznym i neurologicznym jak:

– zespół bólów kręgosłupa, które mogą wynikać z dyskopatii, zmian pourazowych, czy wad wrodzonych,

– zespół bólów stawowych obwodowych w przebiegu zmian zwyrodnieniowych, pourazowych i wad wrodzonych,

– schorzenia narządu ruchu typu reumatoidalnego oraz innych układów schorzeń narządu ruchu,

– wad wrodzonych układu kostno-mięśniowego oraz dysfunkcji narządu ruchu pochodzenia neurogennego.

W naszej przychodni ortopedycznej oferujemy Państwo oprócz konsultacji z lekarzem, szereg niezbędnych badań. Jest to m.in. USG ortopedyczne, blokada dostawowa i okołostawowa, punkcja stawu oraz opatrywanie drobnych urazów (rany, skręcenia, zwichnięcia).

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: