Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

Medycyna estetyczna
Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród kobiet, a ostatnio również u mężczyzn. Wychodząc naprzeciw najnowszym trendom i Państwa indywidualnym wymaganiom i potrzebom, nie mogło zabraknąć medycyny estetycznej w naszym centrum medycznym. Medycyna estetyczna to dziedzina, która ma na celu przywrócenie młodego wyglądu, dbanie o poprawę wizerunku, czy samopoczucia u każdego. Medycyna estetyczna nie wpisuje się w chirurgię plastyczną, ponieważ skupia się przede wszystkim na zapobieganiu i wspomaganiu, a nie na całkowitej zmianie wyglądu. Zabiegi wykonywane w ramach medycyny estetycznej są mało inwazyjne, ale niezwykle mocno wpływają na skórę.

Centrum medyczne Consilius oferuje bogatą gamę zabiegów medycyny estetycznej, które wykonywane są przez znakomitych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Zajmujemy się przeprowadzaniem zabiegów laserem frakcyjnym CO2 Flaming FRAX, który odpowiada za: redukcję blizn (trądzikowych, potrądzikowych, pooperacyjnych, urazowych), terapię efektów fotostarzenia (twarzy, szyi, dekoltu i dłoni), wygładzenie i odmłodzenie powierzchni skóry, poprawę gęstości skóry, redukcję zmarszczek, jak również rozstępów. Oferujemy zabiegi wykonywane toksyną botulinową (BOTOX), które poprawiają wygląd kurzych łapek, czoła, zmarszczek gniewu i palacza, czy podniesienie brwi. Istnieje możliwość wykonania kompletu zabiegów – czoło, glabella i kurze łapki. Nasi specjaliści wykonują również zabiegi kwasem hialuronowym, które poprawiają wygląd bruzd marionetkowych, fałd nosowo-wargowych, powiększenie ust, kącik ust, doliny łez, wyrównanie nierówności nosa, modelowanie brody, czy wolumetria twarzy-policzki. Oprócz wyżej wymienionych przeprowadzamy również zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego (PRP).

W trakcie konsultacji nasi specjaliści wybiorą odpowiednie zabiegi, które spełnią Państwa najważniejsze wymagania. Zapewniamy pełen profesjonalizm i osobiste podejście do każdego problemu naszych pacjentów.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: