Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

KARDIOLOGIA
KARDIOLOGIA

Kardiologia to nieinwazyjna dziedzina kardiochirurgii, która zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem chorób, schorzeń i wad występujących w układzie sercowo-naczyniowym (serce, aorty i mniejsze naczynia krwionośne). Poradnia kardiologiczna w centrum medycznym Consilius zajmuje się rozpoznaniem i badaniem wrodzonych lub nabytych chorób serca, układu krążenia, naczyń krwionośnych oraz mięśnia sercowego. Prowadzimy rehabilitację dla pacjentów cierpiących na różnego rodzaju choroby serca i układu krążenia. W naszym centrum oferujemy takie zabiegi i badania jak: próba wysiłkowa, echokardiografia, holter ABPM, holter EKG, EKG spoczynkowe z opisem, badanie serca przy pomocy ultradźwięków (UKG).

Oferujemy konsultacje z doświadczonymi lekarzami, fachowcami w swojej dziedzinie. Dzięki możliwości wykonania niezbędnych badań na miejscu diagnostyka i profilaktyka przebiegnie szybko i bezboleśnie. Serce, to jeden z najważniejszych organów w organizmie człowieka, dlatego niezbędna jest odpowiednia konsultacja w przypadku odczuwalnych zmian. Podjęta odpowiednio wcześniej profilaktyka pozwala na szybkie wdrożenie leczenia, co wiąże się z zapobieganiem dalszego rozwoju choroby.

Zapewniamy profesjonalne i życzliwe podejście do każdego pacjenta. W trakcie konsultacji z naszymi lekarzami przeprowadzony zostanie wywiad, a w razie konieczności specjalistyczne badania, które są niezbędne do prawidłowego postawienia diagnozy, a co za tym idzie wprowadzenia stosownego leczenia. W zależności od problemu, z którym muszą zmagać się nasi pacjenci leczenie może polegać od najprostszych typu zmienienie tryby życia i diety, poprzez przyjmowanie odpowiednich leków, kończąc na zabiegach chirurgicznych, które w niektórych przypadkach mogą okazać się jedynym rozwiązaniem.

Jeśli odczuwasz ból lub dyskomfort w klatce piersiowej, kołatanie serca, nierówne bicie serca, zawroty głowy, duszności, czy dokuczają ci częste omdlenia i zasłabnięcia, to warto rozważyć konsultację z kardiologiem, ponieważ może się okazać, że niezbędne będzie wprowadzenie leczenia zapobiegającemu dalszy rozwój nieprawidłowości w układzie.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: