Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

GINEKOLOGIA
GINEKOLOGIA

Ginekologia to jedna z dziedzin medycyny, która zajmuje się dolegliwościami związanymi z żeńskimi narządami płciowymi. Poradnia w centrum medycznym Consilius zapewni odpowiednią opiekę medyczną dla każdej kobiety, dla której niezbędna jest specjalistyczna konsultacja oraz w zależności od przypadku kompleksowe leczenie. Nasi lekarze posiadają wieloletnie doświadczenie i pomogą każdej pacjentce niezależnie od jej wieku – w okresie dojrzewania, przy planowaniu ciąży i opieki około jak i poporodowej, jak również w przypadku menopauzy.

Naszym głównym celem jest zapewnienie skutecznej, a przy tym komfortowej diagnostyki i profilaktyki kobiet. Oferujemy ogólne konsultacje z lekarzami, jak również wykonanie niezbędnych badań, które są niezbędne do prawidłowej diagnozy, a w konsekwencji dobranie odpowiedniego, najlepszego leczenia. Nasza poradnia zajmuje się takimi zagadnieniami jak:

– prowadzenie ciąży,

– diagnostyka stanów zapalnych,

– diagnostyka oraz leczenie patologii w obrębie narządów rodnych,

– leczenie zaburzeń miesiączkowania,

– leczenie niepłodności,

– badania cytologiczne.

Każda pacjentka ma możliwość wykonania odpowiednich zabiegów i badań od razu na miejscu, bez konieczności odwiedzin w innych przychodniach. Badania możliwe do wykonania na miejscu to między innymi: pobranie materiału do badań mikrobiologicznych, usunięcie jak i założenie wkładki domacicznej, leczenie nadżerek metodą krioterapii oraz elektrokoagulacji, USG ginekologiczne, badanie cytologiczne oraz czystości pochwy.

Poradnia zapewnia profesjonalne i osobiste podejście do każdej naszej pacjentki i problemów, z którymi musi się zmagać. Nasi specjaliści przyjmą od poniedziałku do wtorku. W naszym centrum medycznym pracują lekarze z wieloletnim doświadczeniem, którzy postawią odpowiednią diagnozę i jeśli to konieczne wdrążą niezbędne leczenie. Zależy nam na dobrym samopoczuciu i zadowoleniu naszych pacjentek, dlatego oferujemy życzliwe podejście i chęć pomocy w rozwiązaniu każdego problemu.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: