Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

GASTROENTEROLOGIA
GASTROENTEROLOGIA

Gastroenterologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyka i leczeniem chorób układu pokarmowego. Układ pokarmowy w organizmie człowieka jest niezwykle wrażliwy i nie kiedy trudno wykryć w nim nieprawidłowości. Badania gastrologiczne wykonuje się zarówno w przypadku podejrzenia niegroźnych zmian jak i bardzo poważnych chorób.

Centrum medyczne Consilius zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób układu pokarmowego takich jak:

– choroby przełyku (choroby refluksowe przełyku, przykry zapach z ust, zgaga, bóle w klatce piersiowej, przewlekły kaszel i chrypka),

– choroby żołądka i dwunastnicy (choroby wrzodowe, polipy żołądka, niedokrwistość),

– chorób jelit (bóle brzucha, wzdęcia, zaparcia, choroba Crohna, wrzodziejące zapalenie jelita grubego, zespół jelita drażliwego, zaburzenia czynnościowe przewody pokarmowego, zapalenie odbytu, guzków krwawniczych),

– choroby trzustki (zapalenie trzustki),

– choroby wątroby (stłuszczenia wątroby, zapalenia i marskość wątroby, choroby metaboliczne wątroby),

– choroby nowotworowe narządów trawiennych.

Diagnoza i wykrycie nieprawidłowych zmian w układzie pokarmowym (przede wszystkim zmian nowotworowych) odpowiednio wcześnie pozwala na wdrożenie specjalistycznego leczenia, które może zapobiec dalszemu rozwojowi choroby.

W naszym centrum medycznym znajdą Państwo odpowiednią i profesjonalną opiekę medyczną, jak również lekarzy z wieloletnim doświadczeniem, którzy zrobią wszystko, by postawić odpowiednią diagnozę. W naszej poradni przyjmuje lekarz Grzegorz Naprawa, który przeprowadzi konsultację ogólną i jeśli to koniecznie wykona odpowiednie i niezbędne badania, które pozwolą na szybką profilaktykę pacjentów.

Specjaliści

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: