Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

Reumatologia
Reumatologia

Mogłoby się wydawać, że zawód chirurga polega wyłącznie na przeprowadzaniu zabiegów operacyjnych. Nic bardziej mylnego! W centrum medycznym Consilius oferujemy pacjentom konsultacje specjalistyczne z zakresu chirurgii ogólnej, chirurgii naczyniowej, proktologii, a także medycyny estetycznej. W ramach poradni realizowane są konsultacje ogólne, specjalistyczne i niezbędne badania, jak również przy wymagających tego przypadkach program leczenia operacyjnego oraz postępowania pooperacyjnego. Nasi wyspecjalizowani lekarze zajmą się diagnostyką i leczeniem takich chorób jak: żylaki, pajączki, poszerzone żyły, trudno gojące się rany, owrzodzenia, zapalenia żył i zakrzepice. Zapewniamy konsultacje związane z chorobami jelita grubego oraz odbytnicy. Ponadto specjalizujemy się również w medycynie estetycznej i chirurgii plastycznej, dzięki czemu nasi pacjenci mogą skonsultować się z nami również i w tych dziedzinach. To wszystko sprawia, że nasz placówka wyróżnia się na rynku swoją wielozadaniowością i profesjonalnym podejściem do każdego problemu, z którym muszą zmierzyć się nasi Pacjenci. Oferujemy szereg usług, które pomogą w postawieniu szybkiej i odpowiedniej diagnozy, a co jest z tym związane przeprowadzeniu specjalistycznego leczenia.

Poradnia chirurgiczna w naszym centrum medycznym oferuje nie tylko ogólną konsultację. W ramach naszych działań uzyskasz kompleksową opiekę medyczną, która zapewni Ci:

– pobranie materiałów do badań mikrobiologicznych,

– opatrzenie drobnych urazów takich jak: rany, skręcenia i zwichnięcia,

– założenie i zmianę opatrunków,

– usunięcie ciała obcego z powłok skórnych,

– punkcję torbieli,

– wycięcie odcisku,

– badanie histopatologiczne wycinka,

– leczenie owrzodzeń, oparzeń i odmrożeń,

– wycięcie zmian skórnych z medycznymi wskazaniami do usunięcia,

– szycie ran i zdjęcie szwów,

– leczenie wrośniętego paznokcia,

– nacięcie i drenaż ropnia/krwiaka.

Poradnia obsługiwana jest przez dwóch znakomitych i doświadczonych lekarzy – doktora Roberta Klęka oraz doktora Dariusza Czerskiego.

Centrum Medyczne Sp z o.o.

ul. Staszica 9-15, 73-110 Stargard

NIP: 8542373374

Godziny otwarcia

DNI POWSZEDNIE 08.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: