Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

Psychiatria
Psychiatria

Problemy ze zdrowiem psychicznym są tak samo ważne, jak inne, które doskwierają naszemu organizmowi. Wtedy ważne jest, by skonsultować się z psychiatrą, który oceni, co nam dolega. Psychiatria to jedna z podstawowych dziedzin medycznych, która zajmuje się badaniem, zapobieganiem, a przede wszystkim leczeniem zaburzeń i chorób psychicznych. Bada je pod kilkoma zagadnieniami m.in. jakie występują uwarunkowania biologiczne do występowania takich chorób, psychologiczne, rodzinno-genetyczne, czy społeczne. Konsultacja z psychiatrą jest zaleca wtedy, gdy czujemy, że przechodzimy wyjątkowo trudny okres i występuje podejrzenie depresji, czy zespołu stresu pourazowego. Wizyta u psychiatry może wydawać się niepokojąca, ale nie ma czego się obawiać. Psychiatra, tak jak każdy lekarz jest zobowiązany do zachowania tajemnicy lekarskiej i często jest to jedyna osoba, która może pomóc.

W Centrum Medyczny Consilius pracują lekarze, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w swojej dziedzinie. Dzięki konsultacji będą w stanie zdiagnozować Państwa problem, a w efekcie zastosować właściwie leczenie, które będzie odpowiednie do choroby. Zadowolenie naszych pacjentów jest dla nas najważniejsze, dlatego zapewniamy nie tylko odpowiednie zainteresowanie, ale również podejście z odpowiednim szacunkiem do każdego pacjenta.

Przychodnia psychiatryczna specjalizuje się w leczeniu takich chorób jak:

– depresja,

– zaburzenia lękowe,

– schizofrenia,

– zespół natręctw,

– stres,

– zaburzenia zachowania,

– uzależnienia z szeroko pojętą detoksykacją.

W poradni przyjmuje lekarz Robert Busz.

Jeśli obserwujesz u siebie zmiany w zachowaniu, które cię niepokoją, lub niepokoją Twoich bliskich, to warto się zastanowić nad specjalistyczną konsultacją z psychiatrą. Często lekceważone przez długi czas problemy mogą przerodzić się w coś poważniejszego. Odpowiednio szybkie wykrycie zaburzeń pozwoli zaoszczędzić czas i stres.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: