CENTRUM MEDYCZNE CONSILIUS

Jesteśmy nowoczesną placówką medyczną, świadczącą usługi na najwyższym poziomie. Naszym pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę medyczną. Pracujący u nas lekarze reprezentują ponad 20 specjalizacji medycznych. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Centrum wyposażone jest w specjalistyczny sprzęt najwyższej klasy, a do dyspozycji Pacjentów pozostaje 15 w pełni wyposażonych gabinetów. CM Consilius dostosowane jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Każdy pacjent znajdzie u nas doskonałą opiekę medyczną, najlepszych lekarzy, nowoczesną aparaturę diagnostyczną i odpowiedź na każde pytanie. To Pacjent jest dla nas najważniejszy. Serdecznie zapraszamy do korzystania ze świadczonych przez nas usług medycznych.

Centrum Medyczne Consilius powstało w odpowiedzi na narastające zapotrzebowanie na kompleksową opiekę medyczną.

Naszym głównym celem jest najwyższa jakość usług i spełnienie wymagań Pacjentów. Zapewniamy bezpieczne środowisko pracy, nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie i pracownie oraz opiekę wysokiej klasy specjalistów.

Najważniejszą wartością jest dla nas dobro pacjenta. Wybierając CM Consilius pacjent może być pewny, że jego zdrowie spoczywa w rękach najlepszych lekarzy. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem w każdej dziedzinie oraz bliskim i bezpośrednim kontaktem.

Nowoczesna medycyna to nie tylko diagnoza choroby i jej leczenie, ale również dialog z pacjentem. Wzajemne relacje pomiędzy lekarzem a pacjentem są bardzo ważne. Zarówno lekarz, jak i pacjent dążą bowiem do wspólnego celu – odzyskania, poprawy, bądź utrwalenia zdrowia pacjenta. Dzięki nawiązaniu odpowiedniej relacji na linii lekarz–pacjent, łatwiejsze staje się postawienie trafnej diagnozy. Pacjent, darzący lekarza zaufaniem, chętniej stosuje się do jego zaleceń, dzięki czemu wspólny cel zostaje szybciej osiągnięty.

W CM Consilius oprócz wiedzy i doświadczenia oferujemy również życzliwe podejście i chęć pomocy w każdej sytuacji zaburzenia zdrowia. Jesteśmy tu dla Państwa.

Jakość

Naszym celem jest najwyższa jakość usług i spełnienie wymagań Pacjentów. Zapewniamy bezpieczne środowisko pracy, nowocześnie wyposażone gabinety lekarskie i pracownie oraz opiekę wysokiej klasy specjalistów. Wyróżniamy się profesjonalnym podejściem w każdej dziedzinie oraz bliskim i bezpośrednim kontaktem.

Kompetencja

Naszym Pacjentom zapewniamy kompleksową opiekę medyczną. Pracujący u nas lekarze reprezentują ponad 20 specjalizacji medyczne. Wszyscy posiadają wieloletnie doświadczenie kliniczne.

Profilaktyka

Każdy Pacjent znajdzie u nas doskonałą opiekę medyczną, najlepszych lekarzy, nowoczesną aparaturę diagnostyczną i odpowiedź na każde pytanie. To Pacjent jest dla nas najważniejszy. Serdecznie zapraszamy do korzystania ze świadczonych przez nas usług medycznych.

Nowoczesna medycyna

To nie tylko diagnoza choroby i jej leczenie, ale również dialog z Pacjentem. Wzajemne relacje pomiędzy lekarzem a Pacjentem są bardzo ważne. Zarówno lekarz, jak i Pacjent dążą bowiem do wspólnego celu – odzyskania, poprawy, bądź utrwalenia zdrowia Pacjenta. Dzięki nawiązaniu odpowiedniej relacji łatwiejsze staje się postawienie trafnej diagnozy.