Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

Reumatologia
Reumatologia

Reumatologia to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem schorzeniami reumatologicznymi kości, stawów, a także ogólnoustrojowymi zapaleniami tkanki łącznej. Jeśli odczuwasz bóle związane ze stawami kostnymi, to możliwe, że najwięcej zadziała wizyta u reumatologa. Reumatolog zajmuje się stanami zwyrodnieniowymi. To on diagnozuje i wprowadza leczenie do takich chorób jak reumatoidalne zapalenie stawów, łuszczycowe zapalenie stawów, gorączka reumatyczna, zesztywnione zapalenie stawów kręgosłupa. Do reumatologa powinno się zgłosić wtedy, gdy pojawia się silny ból w okolicach stawów, ścięgien, kości lub mięśni, a zwłaszcza wtedy, gdy dolegliwości bólowe są wyjątkowo intensywne i trwają przez dłuższy czas i nawracając mimo leczenia lekami przeciwzapalnymi.

W Centrum Medycznym Consiulius wierzymy, że pacjent jest dla nas najważniejszy, dlatego każdy jest u nas traktowany z najwyższym szacunkiem i zainteresowaniem. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w swoim fachu, dzięki czemu udaje im się trafie zdiagnozować każdy problem pacjentów, a następnie zastosować właściwe leczenie. Odpowiednio wczesna konsultacja z lekarzem pozwoli zahamować lub nawet zatrzymać rozwój choroby. W ten sposób ból nie będzie stanowić już problemu i nie będzie niczym do czego będziesz musiał się przyzwyczajać.

W naszej poradni oferujemy porady specjalistyczne oraz szeroką diagnostykę serologiczną i laboratoryjną w zakresie chorób reumatologicznych. W Centrum Medycznym Consiulius przyjmuje lekarz Piotr Fenglar.

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: