Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

O nas
O nas

Centrum medyczne Consilius, czyli nowoczesna placówka medyczna, która zapewni Ci kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. W naszej klinice pracują tylko wyspecjalizowani lekarze, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i reprezentują ponad 20 specjalizacji medycznych. Dzięki temu niepotrzebne staje się odwiedzanie kilku klinik, ponieważ wszyscy potrzebni specjaliści są w jednym miejscu. Każdy potrzebujący pacjent znajdzie u nas odpowiedzi na wszystkie niezbędne pytania i odpowiedni, a przede wszystkim osobisty stosunek do każdego problemu, z którym musi się zmierzyć. Na rynku wyróżniamy się tym, że dla nas to Pacjent jest najważniejszy. Posiadamy nowoczesną aparaturę diagnostyczną i najlepszych lekarzy, ale najważniejsze jest to, by to każdy z Was czuł się odpowiednio zaopiekowany. Za główny cel postawiliśmy sobie najwyższą jakość usług, które spełnią wszystkie wymagania naszych pacjentów. Każdy Pacjent znajdzie u nas najwyższej jakości, kompleksową opiekę medyczną. Do każdego problemu podejdziemy w profesjonalny sposób, a nasi doświadczeni lekarze chcą nie tylko leczyć, ale również edukować o tym, jak ważna jest profilaktyka na każdej płaszczyźnie i to od najmłodszych lat.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nowoczesna medycyna to nie tylko diagnoza i leczenie, ale przede wszystkim dialog z pacjentem. Zależy nam na wzajemnych relacjach między naszymi lekarzami a pacjentami, którzy wspólnie dążą do wspólnego celu, jakim jest odzyskanie, poprawa lub utrwalenie zdrowia pacjenta. Wierzymy, że odpowiednie zaufanie w relacjach lekarz-pacjent pomaga w szybszym postawieniu diagnozy, a dzięki temu każdy wspólny cel zostaje szybciej osiągnięty.

Centrum medyczne posiada najwyższej klasy specjalistyczny sprzęt, a do dyspozycji Pacjentów pozostaje 15 w pełni wyposażonych gabinetów. CM Consilius dostosowane jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W centrum medycznym Consilius oferujemy nie tylko odpowiednią wiedzę i doświadczenie, ale również życzliwe podejście i chęć pomocy w rozwiązaniu każdej sytuacji zaburzenia zdrowia. Jesteśmy tu dla Państwa.

Specjaliści

Zapraszamy do kontaktu poprzez e-mail lub telefon.

Godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek: 8.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: