Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

O nas

CONSILIUS

Nowoczesne centrum medyczne, które zapewnia kompleksową opiekę medyczną na najwyższym poziomie. W naszym zespole są lekarze, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie i na codzień pracują w szpitalach w całym województwie. Każdy potrzebujący pacjent znajdzie u nas odpowiedzi na pytania, a także odpowiedni i osobisty stosunek do każdego problemu, z którym musi się zmierzyć. Posiadamy nowoczesne urządzenia diagnostyczne. Naszym celem jest dialog z pacjentem w celu postawienia odpowiedniej diagnozy. Nasi specjaliści chcą nie tylko leczyć, ale również edukować o tym, jak ważna jest profilaktyka oraz relacje krótko i długoterminowe. Pacjent jest dla nas najważniejszy.

Wierzymy, że odpowiednie zaufanie w relacjach lekarz-pacjent pomaga w szybszym postawieniu prawidłowej diagnozy, a dzięki temu każdy wspólny cel zostaje szybciej osiągnięty.

Centrum Medyczne Consilius dostosowane jest również do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W centrum medycznym Consilius oferujemy nie tylko odpowiednią wiedzę i doświadczenie, ale również życzliwe podejście i chęć pomocy w rozwiązaniu każdej sytuacji zaburzenia zdrowia.

Jesteśmy tu dla Państwa.

Partnerzy

Centrum Medyczne Sp z o.o.

ul. Staszica 9-15, 73-110 Stargard

NIP: 8542373374

Godziny otwarcia

DNI POWSZEDNIE 08.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: