Godziny pracy: Poniedziałek – piątek: 8.00 – 20.00

Przezskórne zamykanie naczyń z wykorzystaniem lasera diodowego
Przezskórne zamykanie naczyń z wykorzystaniem lasera diodowego

Przezskórne zamykanie naczyń z wykorzystaniem lasera diodowego

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”3.22″][et_pb_row _builder_version=”3.25″][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”3.25″ custom_padding=”|||” custom_padding__hover=”|||”][et_pb_post_title meta=”off” featured_image=”off” _builder_version=”3.21″][/et_pb_post_title][et_pb_text _builder_version=”4.4.1″]Laser diodowy Salsa 940 firmy Metrum Cryoflex o mocy 280 W i długości fali 940 nm to wszechstronne, wielofunkcyjne urządzenie które idealnie nadaje się do leczenia przezskórnego żył powierzchownych (teleangiektazje twarzy, dekoltu i nóg). Wszystkie zabiegi przeprowadzane z użyciem tego lasera są szybkie, bezpieczne i bezbolesne.

Światło lasera o długości fali 940nm jest bardzo dobrze pochłaniane przez hemoglobinę zawartą w erytrocytach, jednocześnie nie czuła na nie jest melaninę, dzięki czemu po zabiegu ryzyko powstania przebarwień jest dużo mniejsze.

Przezskórne zamykanie naczyń to zabieg odpowiedni do likwidacji teleangiektazji czerwonych i niebieskich umiejscowionych na twarzy i nogach. Podczas zabiegu, światło lasera pochłaniane jest przez hemoglobinę. To powoduje podgrzanie ścian naczyń krwionośnych i ich zamkniecie. Zabieg ten nie powoduje uszkodzeń skóry.

W trakcie zabiegów korzystamy z dodatkowego chłodzenia skóry za pomocą aparatu Cryo-T Cooler, jako profilaktyki przeciwbólowej, przeciwobrzękowej, przeciwprzebarwieniowej. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu. W przypadku większych naczynek lub naczyniaków może być wymagane powtórzenie zabiegu. [/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Dodaj komentarz

Centrum Medyczne Sp z o.o.

ul. Staszica 9-15, 73-110 Stargard

NIP: 8542373374

Godziny otwarcia

DNI POWSZEDNIE 08.00 – 20.00

Znajdziesz nas na: